Firma Instal-Eco powstała w 2007 roku. Tworzy zespół wysoce wyspecjalizowanych, odpowiedzialnych, kreatywnych i kompetentnych ludzi, świadomych swoich dążeń oraz celów, jakie stawia przed sobą firma. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług rokrocznie nasza załoga bierze udział w licznych szkoleniach specjalistycznych.

Swoim klientom Instal-Eco oferuje indywidualne rozwiązania i projekty z zakresu energooszczędnych instalacji grzewczych na bazie pomp ciepła, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę, poczynając od zaprojektowania i doradztwa, poprzez dostarczanie, uruchamianie oraz nadzór budowlany, a kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dzięki przemyślanym rozwiązaniom nasze systemy charakteryzują się niskim zużyciem energii, co wiąże się z niskimi kosztami eksploatacji. Dystrybuowane i instalowane przez Instal-Eco urządzenia to produkty renomowanych firm, znanych na wszystkich liczących się rynkach świata. Posiadamy autoryzacje takich firm jak: Nibe, Nateo, Wolf, Uponor, Wavin, Zehnder, Mistral, Galanz, LG, Fuji Electric, General, Lennox.

 

 
 

c  e  r  t  y  f  i  k  a  t  y